Prografix na Forum Marketingu Zintegrowanego

W dniach 5 i 6 listopada odbyło się Forum Marketingu Zintegrowanego pn. „Marketerze – czy nadal jesteś w grze?”. W trakcie trwania konferencji pokazane były ciekawe i inspirujące case’y kampanii marketingu zintegrowanego, które w ostatnim czasie intrygowały i skutecznie działały. Uczestnicy wysłuchali 16 wystąpień ponad 20 prelegentów.

Łączymy druk z kanałem online

Jednym z wystąpień poruszany był temat Figital, połączenie kampanii online z tradycyjnymi nośnikami reklamy. Prelekcja była prowadzona przez Prezesa Zarządu firmy Prografix oraz dyrektora generalnego CPX Group. Bartosz Mateja oraz Fraser Church przedstawili zalety, korzyści a także co najważniejsze, wskaźniki które osiągają kampanie łączące offline z online.

Kupony zniżkowe na kolportaż ulotek i direct mail

Dla naszych gości odwiedzających stoisko przygotowaliśmy specjalne vouchery. Uczestnicy otrzymali kupony na darmowe konsultacje graficzne i techniczne w zakresie usług direct mail i personalizacji oferowanych przez Prografix.

Dodatkowo rozdaliśmy kody promocyjne do https://targetdruk.pl, drukarni internetowej w której można zamówić druk i roznoszenie ulotek w wielu miastach Polski (Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław).

Organizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Marketingu, działające w obszarze marketingu bezpośredniego oraz zintegrowanego.