#GaszynChallenge

Firma Prografix podjęła wyzwanie i przyłączyła się do akcji #GaszynChallenge dla chorego Bartka. Sportowe wyzwanie ma na celu finansowe wsparcie leczenia chorego chłopca.

PWD Zgrana Paka działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy nominowali naszá firmę do wzięcia udziału w #GaszynChallenge dla Bartka. Podejliśmy wyzwania – wyniki zobaczcie w wideo.

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna, a w którą włączyli się inni mundurowi, a następnie też organizacje, instytucje i przedsiębiorstwa. Nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum pięć złotych na rzecz leczenia chorych dzieci lub nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł – każdy. Kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Do dalszej walki Prografix zaprosił sąsiedzkie firmy Olimp Labs i Tikkurilla oraz sportową sekcję SUMO Lubzina, aby przyłączyli się do tego szczytnego celu. To nie pierwsza inicjatywa firmy Prografix, mająca na celu niesienie pomocy potrzebującym. Angażujemy się w wiele projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Każdego dnia staramy się wspierać lokalne społeczności, instytucje i działalności charytatywne – zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Wspieramy artystów, sportowców i przyszłych pracowników branży introligatorskiej i poligraficznej. Od ponad 15 lat ściśle współpracujemy z Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy. Wspieramy również Polskie Stowarzyszenie Sumo, drużynę piłkarską, budowę studni w Czadzie itp.

Dowiedz się więcej o naszych działaniach CSR.