Referencje

Klienci, którzy nam zaufali. Zobacz więcej.


Grupa MAC S.A.

Pragniemy udzielić referencji firmie Prografix Sp. Z o.o. z siedzibą w Dębicy za należyte wykonanie w ostatnich dwóch latach zleceń wydruku. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo sprawne działanie i rzetelność.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Pragniemy udzielić referencji firmie Prografix Sp. Z o.o. z siedzibą w Dębicy za należyte wykonanie w ostatnich trzech latach zleceń wydruku.

Firmę Prografix cechuje doświadczenie, sprawne działanie oraz profesjonalizm całego zespołu. Rekomendujemy tę firmę do współpracy.

printCARE

Pragniemy udzielić referencji firmie Prografix Sp. z o.o.za należyte wykonanie w bieżącym roku ulotek w ilości przekraczającej 3 000 000 szt.

Dotychczasową współpracę cechuje bardzo sprawne działanie i rzetelność.

Biorąc pod uwagę doświadczenieoraz profesjonalizm zespółu Prografix, rekomentujemy tę firmę do współpracy.

Moonka

Od 2017 roku Czasopismo dla Dziewczynek Kosmos, jako pierwsze na polskim rynku, wykorzystuje możliwość personalizacji okładek w swojej strategii marketingowej. Jest to możliwe dzięki technologii i możliwościom firmy Prografix. Mając dobre doświadczenie współpracy, w 2020 wydrukowaliśmy tutaj także książkę w oprawie twardej Moonka.

Bardzo cenię sobie życzliwość, opiekę, jakość Prografixu, a także sposób współpracy z osobami z tej firmy. Jestem pod ogromnym wrażeniem przywiązywania wagi do najmniejszego szczegółu produkcyjnego – od doboru papieru, poprzez kapitałkę, dopasowanie kolorów. W Prografixie druk to jest praca zespołowa, która składa się na świetny wynik końcowy.

Polecam współpracę z Prografixem zarówno organizacjom, które wchodzą na rynek i potrzebują życzliwego prowadzenia jak i doświadczonym profesjonalistom, szukającym doskonałej jakości i partnera zawsze gotowego na rozmowę – co możemy zrobić jeszcze lepiej.

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.

Jesteśmy bardzo zadowoleni  jakością firmowych notesów, wykonanych przez Prografix. Produkty są zdecydowanie „szyte na miarę” i spełniają nasze oczekiwania. Współpraca i realizacja projektu przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie

Don Bosco Medien GmbH

Prografix Sp z. o. o.  Jest to firma godna polecenia. Wykazuje on dużą niezawodność w realizacji zleconych projektów. Uważamy, że świadczone usługi  prze PGX są profesjonalne, ich wykonanie jest na najwyższym poziomie, a ich realizacja zawsze jest terminowa.

Answear.com WearCo

Dotychczasowy przebieg współpracy jak również rzetelność i terminowość wykonania prac pozwala nam zarekomendować firmę Prografix jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Yves Rocher

Dotychczasowy przebieg współpracy i jej efekty: druk charakteryzujący się wysoką jakością, personalizacja z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa dotyczących przetwarzania baz danych, jak również rzetelność i terminowość zdobyły nasze uznanie.
Pracownicy firmy – profesjonalni i służący radą (również w zakresie optymalizacji kosztów), zawsze stawali na wysokości zadania, bez względu na czas przeznaczony na realizację i zamysł projektu. Sprawdzili się również w sytuacjach kryzysowych.

Provident Polska S.A.

Podczas naszej wieloletniej współpracy mogliśmy polegać na zaangażowaniu oraz skuteczności w działaniu firmy Prografix Sp. z o.o.. Podkreślić należy też jej kreatywność i innowacyjność – podążanie za najnowszymi trendami na rynku.
Prografix to firma otwarta na Klienta, w której profesjonalne zespoły zawsze starają się sprostać najbardziej nietypowym i trudnym wymaganiom.

De LA PIE JAUNE

Firma oferuje usługi wysokiej jakości. Mogę stwierdzić, że wykonana praca zawsze mnie satysfakcjonowała. Nie napotkałem żadnych problemów w trakcie realizacji któregokolwiek z projektów. Nie było żadnych niespodziewanych sytuacji w zakresie kosztów wykonania, pracy lub gotowego produktu. Projekty realizowane były zawsze terminowo.

sprawny.marketing

Współpraca z firmą Prografix zawsze przebiega niezwykle profesjonalnie. Firma oferuje najwyższy poziom realizacji umówionych prac, a osoby kontaktowe starają się dopasować rozwiązania do oczekiwań klienta. Jakość druku zleconych materiałów była zdecydowanie satysfakcjonująca, szczególnie jakość zastosowanych uszlachetnień. Pracownicy firmy Prografix to fachowcy, którzy służą radą i pomagają w doborze najlepszych rozwiązań, sprawiając że finalny wygląd produktu nie budzi żadnych zastrzeżeń.

COMPUTEC MEDIA GROUP

“Computec Media erteilt Prografix seit mehreren Jahren regelmäßig diverse Druckauftrage.
Im Wesentlichen geht es um personalisierte Kundenkarten und Zusatzprodukte für unsere Magazine wie Poster, Booklets oder sonstige Beilagen.
Die Firma Prografix ist ein ausgesprochen zuverlässiger Partner, mit einem professionellen, mehrsprachigen Kundenservice.
Zudem zeichnen sie sich durch hohe Flexibilität, günstige Preise und einem breiten Spektrum an Möglichkeiten aus.”

Martin Clossman – Computec Media GmbH

Poczta Polska

“Prografix Sp z.o.o. to firma godna polecenia. Wykazuje się dużą rzetelnością w wykonywaniu zleconych zadań, elastycznością i dostępnością na każdym etapie zamówienia. Świadczone usługi oceniamy jako profesjonalne, ich wykonanie jest na najwyższym poziomie, a realizacja zawsze na czas. Dzięki takiemu podejściu, zbudowaliśmy trwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Kolejne zlecenia z przyjemnością i pewnością o ich realizację, powierzymy firmie Prografix Sp. z o.o.”

Tarsago Polska Sp. z o.o.

With this letter we would like to provide references to Prografix, which during ongoing cooperation since 2014 in the field of printing and personalization for Tarsego Polska, has demonstrated professionalism both in the sphere of quality and timeliness of services rendered.

Excellent work organization in the field of customer service is also noteworthy. Competence, full employee engagement and perfect technical support in the implementation of subsequent orders has enabled us to perceive Prografix as a partner that treats its obligations towards the Customer appropriately.

We highly recommend Prografix as a trustworthy partner, providing its services professionally and reliably.

Laurens Coster Sp. z o.o.

PGX to dla nas synonim bezkompromisowej jakości a także źródło technologicznej inspiracji. Nie spotkaliśmy nikogo innego, kto wie tak wiele o druku zmiennych danych. Nowoczesny park maszynowy oraz pryncypialne zasady przetwarzania danych sprawiają, że bez obaw powierzamy tutaj najtrudniejsze zlecenia.”

Śnieżka SA

“Praca z PGX, to rzetelne i kompleksowe usługi o wysokiej jakości.”

ULTIMO S.A.

“Od dnia 26 marca 2018 roku Prografix S.A. realizuje dla ULTIMO S.A usługi dotyczące wydruku i kopertowanie dokumentów. Usługi wykonywane są z należytą starannością i zaangażowaniem, przy jednoczesnej otwartości na potrzeby naszej firmy. Usługi realizowane przez Prografix S.A. spełniają oczekiwania ULTIMO S.A. Rekomendujemy dostawcę jako partnera rzetelnego i elastycznego.”

Hubert Krenn Krenn VerlagsgesmbH

“Seit kurzer Zeit ist Prografix in Dębica einer unser Partner in der Buchproduktion.
Wir sind sehr zufrieden mit der Abwicklung der Druckaufträge, der persönlichen Betreuung und der Kommunikation.
Unabhängig der Größe der Aufträge fühlt man sich willkommen und gut aufgehoben.
Wir freuen uns über die Zusammenarbeit und den zuverlässigen neuen Partner.”

Hubert Krenn- Hubert Krenn Verlag

Tesco

“Długoletnia współpraca z Prografix potwierdza jakość produktów i usług, zaangażowanie, profesjonalizm, kompleksowość, elastyczność i terminowość. Wysoki poziom świadczonych usług pozwala udzielić firmie Prografix jak najlepszych referencji i możemy ją polecić przyszłym partnerom handlowym.”

Fundacja DKMS

“Firmę Prografix znamy od 2017 roku. W tym czasie współpracowaliśmy głównie nad wysyłkami fundraisingowymi. Dzięki listom, które wydrukował i wysłał dla nas Prografix, dotarliśmy do naszych wspaniałych Dawców i Darczyńców. Te nasze listy przyniosły wiele dobrego.
Wszystkie fundraisingowe kampanie firma Prografix realizowała w sposób profesjonalny i dopasowany do potrzeb naszej organizacji. Wiemy, że Zespół Prografix’u rozumiepotrzeby organizacji pozarządowych, a także potrzeby naszej organizacji. „Ludzie Prografix’u” są profesjonalni, elastyczni i serdeczni. Lubimy się – a to znacznie ułatwia nam pracę, która niemal zawsze odbywa się pod dużą presją czasu.
Mamy nadzieję, że w przyszłości czeka nas jeszcze wiele ważnych wiadomości i listów, które uda nam się wspólnie z Prografixem wysłać w świat.”

Szybki kontakt z Działem Obsługi Klienta

+48 14 686 44 44
__a__