Zostaw kontakt

Wszelkie dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Informacją.

Referencje

COMPUTEC MEDIA GROUP

„Computec Media erteilt Prografix seit mehreren Jahren regelmäßig diverse Druckauftrage.
Im Wesentlichen geht es um personalisierte Kundenkarten und Zusatzprodukte für unsere Magazine wie Poster, Booklets oder sonstige Beilagen.
Die Firma Prografix ist ein ausgesprochen zuverlässiger Partner, mit einem professionellen, mehrsprachigen Kundenservice.
Zudem zeichnen sie sich durch hohe Flexibilität, günstige Preise und einem breiten Spektrum an Möglichkeiten aus.”

Poczta Polska

„Prografix Sp z.o.o. to firma godna polecenia. Wykazuje się dużą rzetelnością w wykonywaniu zleconych zadań, elastycznością i dostępnością na każdym etapie zamówienia. Świadczone usługi oceniamy jako profesjonalne, ich wykonanie jest na najwyższym poziomie, a realizacja zawsze na czas. Dzięki takiemu podejściu, zbudowaliśmy trwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Kolejne zlecenia z przyjemnością i pewnością o ich realizację, powierzymy firmie Prografix Sp. z o.o.”

Tarsago Polska Sp. z o.o.

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Prografix, która podczas trwającej współpracy od 2014 w zakresie druku oraz personalizacji dla Tarsego Polska, wykazuje profesjonalizm zarówno w sferze jakości jak i terminowości świadczonych usług.

Na uwagę zasługuje również doskonała organizacja pracy w zakresie obsługi klienta. Kompetencje, pełne zaangażowanie pracowników oraz perfekcyjne wsparcie techniczne przy realizacji kolejnych zamówień pozwala nam postrzegać firmę Prografix jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Jak najbardziej polecamy firmę Prografix jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Laurens Coster Sp. z o.o.

PGX to dla nas synonim bezkompromisowej jakości a także źródło technologicznej inspiracji. Nie spotkaliśmy nikogo innego, kto wie tak wiele o druku zmiennych danych. Nowoczesny park maszynowy oraz pryncypialne zasady przetwarzania danych sprawiają, że bez obaw powierzamy tutaj najtrudniejsze zlecenia.”

Śnieżka SA

„Praca z PGX, to rzetelne i kompleksowe usługi o wysokiej jakości.”

ULTIMO S.A.

„Od dnia 26 marca 2018 roku Prografix S.A. realizuje dla ULTIMO S.A usługi dotyczące wydruku i kopertowanie dokumentów. Usługi wykonywane są z należytą starannością i zaangażowaniem, przy jednoczesnej otwartości na potrzeby naszej firmy. Usługi realizowane przez Prografix S.A. spełniają oczekiwania ULTIMO S.A. Rekomendujemy dostawcę jako partnera rzetelnego i elastycznego.”

Hubert Krenn Krenn VerlagsgesmbH

„Seit kurzer Zeit ist Prografix in Dębica einer unser Partner in der Buchproduktion.
Wir sind sehr zufrieden mit der Abwicklung der Druckaufträge, der persönlichen Betreuung und der Kommunikation.
Unabhängig der Größe der Aufträge fühlt man sich willkommen und gut aufgehoben.
Wir freuen uns über die Zusammenarbeit und den zuverlässigen neuen Partner.”

Tesco

„Długoletnia współpraca z Prografix potwierdza jakość produktów i usług, zaangażowanie, profesjonalizm, kompleksowość, elastyczność i terminowość. Wysoki poziom świadczonych usług pozwala udzielić firmie Prografix jak najlepszych referencji i możemy ją polecić przyszłym partnerom handlowym.”

Fundacja DKMS

„Firmę Prografix znamy od 2017 roku. W tym czasie współpracowaliśmy głównie nad wysyłkami fundraisingowymi. Dzięki listom, które wydrukował i wysłał dla nas Prografix, dotarliśmy do naszych wspaniałych Dawców i Darczyńców. Te nasze listy przyniosły wiele dobrego.
Wszystkie fundraisingowe kampanie firma Prografix realizowała w sposób profesjonalny i dopasowany do potrzeb naszej organizacji. Wiemy, że Zespół Prografix’u rozumiepotrzeby organizacji pozarządowych, a także potrzeby naszej organizacji. „Ludzie Prografix’u” są profesjonalni, elastyczni i serdeczni. Lubimy się – a to znacznie ułatwia nam pracę, która niemal zawsze odbywa się pod dużą presją czasu.
Mamy nadzieję, że w przyszłości czeka nas jeszcze wiele ważnych wiadomości i listów, które uda nam się wspólnie z Prografixem wysłać w świat.”