Prografix at conferences (PL)

PROGRAFIX NA KONFERENCJI KONGRESU PROFESJONALISTÓW
PUBLIC REALTIONS

16-17 WRZEŚNIA, 2021

 • Jakie znaczenie ma druk w cyfrowym świecie?
 • Komu ufają millenialsi? A komu ufa pokolenie Z?
 • Jak rozwinąć swoją działalność wykorzystując druk zmiennych danych (VDP)?

Na te pytania odpowiadał prezes Prografix podczas Kongresu Public Relations w dniach 16-17 września 2021 roku. Bartosz Mateja opowiedział, jak wykorzystać nowoczesne technologie #druku w marketingu. Pokazał również, jak skutecznie łączyć kampanie online i offline, aby zwiększyć konwersję sprzedaży. Prezentacja oparta na skutecznych przykładach kreatywnych kampanii marketingowych #casestudy z różnych branż i najlepszych marek.

Przygotowaliśmy dla Was krótki film!

PROGRAFIX NA VIII EDYCJI “I LOVE MARKETING”

22-25 PAŹDZIERNIKA, 2019

Konferencja I love Marketing  22-25 października 2019

 • Jak sprawić, aby każdy z naszych Klientów czuł się wyjątkowo?
 • Jak zdobyć 100% Response Rate z komunikacji z Klientem?
 • Jak wpływać na zmysły Klienta?

Prezes Prografix odpowiedział na te pytania podczas konferencji I love Marketing w dniach 22-25 października 2019 r. Bartosz Mateja opowiedział, jak wykorzystać zmysły w technologii druku. Pokazał też, jak skutecznie łączyć kampanie online i offline, aby zwiększyć konwersję sprzedaży. Prezentacja została oparta na skutecznych przykładach kreatywnych kampanii marketingowych #casestudy z różnych branż i najlepszych marek.

Przygotowaliśmy dla Was krótki film:

PROGRAFIX NA VII EDYCJI KONFERENCJI I LOVE MARKETING #ILOVEMKT

13-15 MARCA, 2019

Prografix na VII edycji konferencji I Love Marketing #ilovemkt. 13-15 marca 2019r. Warszawa

 • Dlaczego “Świat Offline jest już światem digital?
 • Jak zwiększyć efektywność w komunikacji marketingowej i wzmacniać pozytywne doświadczenia z marką?
 • Jak skutecznie łączyć komunikację online i offline?

Na te pytania odpowiadał Bartosz Mateja, Prezes Prografix, przytaczając skuteczne #casestudy marek, które łącząc kampanie offline z online, odniosły sukces. Prezentacja Bartosza Mateja weszła do grona 10 najlepszych prelekcji drugiego dnia wydarzenia. Dzięki temu, Prografix ponownie wystąpił na scenie #ilovemkt w Październiku 2019 roku w VIII edycji I love marketing. Wygrana kwota została przekazana panu Arturowi Papieżowi na potrzebne leczenie.

PROGRAFIX NA KONFERENCJI MULTICHANNEL MARKETING. WŁĄCZ DIRECT MAIL!

21 MARCA, 2019

Prografix został partnerem konferencji “Multichannel Marketing. Włącz Direct Mail!”. Prezes firmy, Bartosz Mateja, zaprezentował w jaki sposób wykorzystać druk danych zmiennych oraz jak połączyć offline z online, żeby wzmocnić pozytywne doświadczenia Klienta z marką. Między innymi zaprezentowano Case Study:

 • Ikea: Dlaczego przeznacza ok. 70% swojego budżetu marketingowego na wydruk katalogów?
 • Newsweek: Dlaczego papierowa wersja gazety powróciła na rynek po niespełna 2 latach od przejścia do online?
 • Google: Dlaczego najskuteczniejsza kampania digitalowego giganta była direct mailingowa i wygenerowała RR na poziomie 97%?

Prezes Prografix Bartosz Mateja pokazał nowe możliwości customizacji i personalizacji w druku danych zmiennych (VDP) i udowodnił efektywność VDP w połączeniu z kanałami mobile i online, w ramach zintegrowanej komunikacji marketingowej. Pokazane przykłady udowodnił, że kreatywne dodawanie i łączenie kanałów komunikacji to sztuka przynosząca znaczące korzyści.

PROGRAFIX AT FORUM MARKETINGU ZINTEGROWANEGO

5-6 LISTOPAD, 2019

Figital: Jak łączyć  skutecznie druk z kanałem online?

Organizatorem konferencji było Polskie Stowarzyszenie Marketingu, działające w obszarze marketingu bezpośredniego oraz zintegrowanego. Jedna z prelekcji, była prowadzona przez Prezesa Zarządu firmy Prografix oraz dyrektora generalnego CPX Group. Bartosz Mateja oraz Fraser Church przedstawili zalety, korzyści a także co najważniejsze, wskaźniki które osiągają kampanie znaczących marek, które połączyły offline z online.

Zobacz więcej tutaj.

Szybki kontakt z Działem Obsługi Klienta

+48 14 686 44 44
__a__